ВУЗ ШАГ

Розклад гуртків

РОЗКЛАД ГУРТКІВ НА 2015-2016 н.р.

 

Дні

 

Прізвище, ім’я

Предмет

Групи

Час

Понеділок

 

Камінська Т. П.

 

Англійська мова

«АВС»

«Вітамінчики»

(сер.гр.)

15.00-15.25

«Казочка»

(мол.гр.)

15.30-15.45

«Левенятка»

(мол.гр.)

15.50-16.05

«Вишиванка»

(мол.гр.)

16.10-16.30

 

Бойко О.Г.

 

Гурток «Палітра кольорів»(нетрадиційне  малювання)

Старші групи:

 

 

І

 

 

ІІ

15.30-16.30

 

16.30-17.30

Вівторок

 

 

 

Брийовська О.О.

 

 

 

Англійська мова

«АВС»

«Сонечко»

(ст.гр.)

15.00-15.25

«Метелики»

(ст.гр.)

15.30-15.45

«Ромашка»

(ст.гр.)

15.50-16.05

«Квіточки»

 

(сер.гр.)

 

16.10-16.30

«Капітошка»

(сер.гр.)

16.35-17.00

 

 

 

Гасяк Р.Л.

 

 

Хореографія

 гурток

«Веселочка»

«Вітамінчики»

(сер.гр.)

15.00-15.30

«Квіточки»

(сер.гр.)

15.30-16.00

«Капітошка»

(сер.гр.)

16.00-16.30

«Ромашка»

(ст.гр.)

16.30-17.00

«Сонечко»

(ст.гр.)

17.00-17.30

«Метелики»

(ст.гр.)

17.30-18.00

Середа

 

 

Камінська Т. П.

 

Англійська мова

«АВС»

«Вітамінчики»

(сер.гр.)

15.00-15.25

«Вишиванка»

(мол.гр.)

15.30-15.45

«Казочка»

(мол.гр.)

15.50-16.05

«Левенятка»

(мол.гр.)

16.10-16.30

 

 

 

Гасяк Р.Л.

 

 

 

Хореографія

 Гурток

«Веселочка»

«Метелики»

(ст.гр.)

15.00-15.30

«Ромашка»

(ст.гр.)

15.30-16.00

«Сонечко»

(ст.гр.)

16.00-16.30

«Капітошка»

(сер.гр.)

16.30-17.00

«Вітамінчики»

(сер.гр.)

17.00-17.30

«Квіточки»

(сер.гр.)

17.30-18.00

Четвер

 

 

 

Брийовська О.О.

 

 

Англійська мова

«АВС»

«Сонечко»

(ст.гр.)

15.00-15.25

«Метелики»

(ст.гр.)

15.30-15.45

«Ромашка»

(ст.гр.)

15.50-16.05

«Капітошка»

 

(сер.гр.)

 

16.10-16.30

«Квіточки»

(сер.гр. )

16.35-17.00

 

Сестра Матея

 

 

Християнське

виховання

(Сестри-монахині Провінції Божого милосердя Чину Святого Василя Великого)

 

«Ромашка»

(ст.гр.)

15.00-15.30

«Сонечко»

(ст.гр.)

15.30-16.00

«Метелики»

(ст.гр.)

16.00-16.30

 

Сестра Фаустина

«Вітамінчики»

(сер.гр.)

15.00-15.30

«Квіточки»

(сер.гр.)

15.30-16.00

«Капітошка»

(сер.гр.)

16.00-16.30

Пятниця

 

 

Тодавчич М.М.

 

 

Гурток «Умілі ручки»(ліплення, солоне тісто)

 

 

Старші групи:

 

 

І

 

 

 

 ІІ

15.30-16.30

 

 

16.30-17.30